Nasze salony
Producenci

 

Uwaga:

W związku z dużą ilością zamówień w okresie Black Weekend może dochodzić do opóźnień w wysyłkach zamówień oraz ich dostarczaniu . Za utrudnienia najmocniej przepraszamy.

 

STOKKE TRIPP TRAPP

 
 

 

Stokke Tripp Trapp

  • BLACK WEEKEND
  • 24h!
  • BLACK WEEKEND
  • 24h!

Krzesełka do karmienia Stokke: Funkcjonalny mebel na lata

Krzesełka do karmienia zwykliśmy traktować w kategoriach akcesoriów dziecięcych. Stokke Tripp Trapp to prosty, a zarazem genialny projekt Petera Opsvika, który jest najlepszym przykładem na to, jak krzesełko do karmienia może rosnąć i zmieniać się wraz z dzieckiem niezmiennie przybliżając je do stołu będącego sercem rodziny. Dzięki niwelowaniu różnicy wzrostu krzesełka do karmienia Stokke umożliwiają pełne uczestnictwo najmłodszych przy rodzinnym stole, tym samym wykraczając daleko poza obsługę posiłków.

Dzieci korzystające z projektu Stokke Tripp Trapp chętnie bawią się i pracują przy stole – układają puzzle, kolorują, malują. Wszystko to za sprawą konstrukcji krzesełka do karmienia, które zapewnia optymalne dopasowanie wysokości siedziska do wysokości blatu stołu. Zarządzając wysokością siedziska krzesełka Stokke rozwiązujemy częsty problem dzieci przedszkolnych, które siedząc na tradycyjnym krześle nie sięgają do blatu stołu i dlatego siadają na nóżkach, czy nawet stają na siedzisku krzesła. Stokke to krzesło, które towarzyszy im od pierwszych dni życia, aż po dorosłość cały czas zapewniając komfortowy dostęp do blatu stołu, przy którym toczy się życie rodziny.

Stokke Tripp Trapp w ofercie sklepu ewozki.eu

Wszystkich zainteresowanych wyborem ponadczasowych krzesełek do karmienia, które z czasem przeobrażają się w komfortowe krzesła dla starszych dzieci zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą sklepu ewózki.eu. Oferujemy krzesła Stokke Tripp Trapp w szerokiej gamie kolorystycznej wraz z akcesoriami. Prosty montaż dedykowanych akcesoriów pozwala na użytkowanie krzesełek do karmienia Stokke już od pierwszych miesięcy życia, aż do dorosłości.

Krzesełka oferujemy w sprzedaży wysyłkowej i stacjonarnej. W stacjonarnych salonach sprzedaży ewozki.eu macie Państwo możliwość naocznego przekonania się o funkcjonalności oferowanych krzesełek do karmienia oraz łatwości, z jaką możemy je dostosowywać do zmieniających się potrzeb dziecka. Bogata oferta kolorystyczna pozwala na dobór krzesła, które pasuje do każdego wnętrza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium